Part Number 8-97868 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $25.74


Product Highlights
| Part Number | 8-97868 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098012544 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 4, 2018 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 25.60 cm |
| Width | 25.60 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 3.66 kg |