Part Number 8-97811 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.68


Product Highlights
| Part Number | 8-97811 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098117171 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2011 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 25.40 cm |
| Width | 25.40 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 4.51 kg |