Part Number 8-97809 | Brand: CMX | 6 items in stock
CA $38.16


Product Highlights
| Part Number | 8-97809 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098139227 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 14, 2015 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.20 cm |
| Width | 27.20 cm |
| Height | 6.90 cm |
| Weight | 5.19 kg |