Part Number 8-97802 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $82.51


Product Highlights
| Part Number | 8-97802 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098131924 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 24.90 cm |
| Width | 24.90 cm |
| Height | 11.30 cm |
| Weight | 7.17 kg |