Part Number 8-9770 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.10


Product Highlights
| Part Number | 8-9770 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098004921 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 11, 2009 |
| Updated | Jan 22, 2026 |
| Length | 25.30 cm |
| Width | 25.30 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 4.09 kg |