Part Number 8-9769 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $57.80


Product Highlights
| Part Number | 8-9769 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098036472 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 22, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 9.10 cm |
| Weight | 9.31 kg |