Part Number 8-9765 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $88.54


Product Highlights
| Part Number | 8-9765 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098079240 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 14, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.90 cm |
| Width | 36.90 cm |
| Height | 12.20 cm |
| Weight | 12.38 kg |