Part Number 8-9763 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $80.06


Product Highlights
| Part Number | 8-9763 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053714 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 14, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 25.30 cm |
| Width | 25.30 cm |
| Height | 11.60 cm |
| Weight | 7.04 kg |