Part Number 8-9756 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $55.26


Product Highlights
| Part Number | 8-9756 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098992730 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 22, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 8.40 cm |
| Weight | 7.96 kg |