Part Number 8-9749 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.30


Product Highlights
| Part Number | 8-9749 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098028286 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.10 cm |
| Width | 28.10 cm |
| Height | 8.40 cm |
| Weight | 5.86 kg |