Part Number 8-9732 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.27


Product Highlights
| Part Number | 8-9732 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098048413 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 4, 2007 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 9.30 cm |
| Weight | 11.34 kg |