Part Number 8-9724 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.31


Product Highlights
| Part Number | 8-9724 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008639 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 3, 2004 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 25.60 cm |
| Width | 25.60 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 4.78 kg |