Part Number 8-9717 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.86


Product Highlights
| Part Number | 8-9717 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098026398 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 14, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 25.50 cm |
| Height | 6.60 cm |
| Weight | 3.72 kg |