Part Number 8-980565 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $86.82


Product Highlights
| Part Number | 8-980565 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098818528 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 22, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 13.28 kg |