Part Number 8-980310 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $69.50


Product Highlights
| Part Number | 8-980310 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098303765 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 25, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 11.95 kg |