Part Number 8-980918 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $66.78


Product Highlights
| Part Number | 8-980918 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098174808 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 34.40 cm |
| Width | 34.40 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 11.77 kg |