Part Number 8-980493 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $61.55


Product Highlights
| Part Number | 8-980493 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098303734 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.40 cm |
| Width | 34.40 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 11.46 kg |