Part Number SLC-18B8047B | Brand: CMX | 8 items in stock
CA $176.91


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B8047B |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629096047 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 17.00 cm |
| Weight | 13.05 kg |