Part Number SLC-18B4891 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $147.07


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B4891 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Front Left |
| UPC | 775629094081 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Mar 17, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 17.00 cm |
| Weight | 9.99 kg |