Part Number 8-681778 | Brand: CMX | 8 items in stock
CA $185.14


Product Highlights
| Part Number | 8-681778 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098065137 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.60 cm |
| Width | 37.60 cm |
| Height | 16.60 cm |
| Weight | 28.09 kg |