Part Number 8-680681 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $131.18


Product Highlights
| Part Number | 8-680681 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098101811 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 15.90 cm |
| Weight | 23.06 kg |