Part Number 8-680639 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $219.76


Product Highlights
| Part Number | 8-680639 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098993089 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 23, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.70 cm |
| Width | 35.70 cm |
| Height | 27.00 cm |
| Weight | 33.49 kg |