Part Number 8-680320 | Brand: CMX | 7 items in stock
CA $88.75


Product Highlights
| Part Number | 8-680320 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098052069 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 21, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.60 cm |
| Width | 33.60 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 16.44 kg |