Part Number 8-66673 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $62.22


Product Highlights
| Part Number | 8-66673 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098008332 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 7, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.10 cm |
| Width | 27.10 cm |
| Height | 12.30 cm |
| Weight | 9.50 kg |