Part Number 8-TQ8479 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $76.13


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8479 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629923992 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Feb 6, 2026 |
| Length | 39.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 13.80 kg |