Part Number 8-TQ8245 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $65.11


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8245 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818993 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 14.56 kg |