Part Number 8-TQ8221 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $53.35


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8221 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066523 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.80 cm |
| Width | 35.80 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 12.34 kg |