Part Number 8-982612 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.80


Product Highlights
| Part Number | 8-982612 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818917 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Mar 18, 2026 |
| Length | 28.60 cm |
| Width | 28.60 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 6.24 kg |