Part Number 8-982407 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.74


Product Highlights
| Part Number | 8-982407 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066417 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 26.80 cm |
| Width | 26.80 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 5.26 kg |