Part Number 8-982386 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $57.21


Product Highlights
| Part Number | 8-982386 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066400 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 37.30 cm |
| Width | 37.30 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 14.91 kg |