Part Number 8-982348 | Brand: CMX | 8 items in stock
CA $67.15


Product Highlights
| Part Number | 8-982348 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066363 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 11.95 kg |