Part Number 8-982292 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $47.81


Product Highlights
| Part Number | 8-982292 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066349 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 7.98 kg |