Part Number 8-982276 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $59.04


Product Highlights
| Part Number | 8-982276 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 055461611944 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 9.67 kg |