Part Number 8-982126 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $49.28


Product Highlights
| Part Number | 8-982126 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818757 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.20 cm |
| Width | 35.20 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 7.80 kg |