Part Number 8-982055 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $47.55


Product Highlights
| Part Number | 8-982055 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098031798 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.20 cm |
| Width | 32.20 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 8.02 kg |