Part Number 8-982050 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.69


Product Highlights
| Part Number | 8-982050 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066127 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 9.50 kg |