Part Number 8-981958 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.10


Product Highlights
| Part Number | 8-981958 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098175096 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 31.30 cm |
| Width | 31.30 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 7.88 kg |