Part Number 8-981823 | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $40.82


Product Highlights
| Part Number | 8-981823 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098080062 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.40 cm |
| Width | 30.40 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 6.42 kg |