Part Number 8-981779 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $59.90


Product Highlights
| Part Number | 8-981779 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098004983 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 12, 2016 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 32.50 cm |
| Weight | 9.93 kg |