Part Number 8-981620 | Brand: CMX | 8 items in stock
CA $47.89


Product Highlights
| Part Number | 8-981620 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818658 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 32.20 cm |
| Width | 32.20 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 8.73 kg |