Part Number 8-981199 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.54


Product Highlights
| Part Number | 8-981199 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098012599 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 5.12 kg |