Part Number 8-981066 | Brand: CMX | 4 items in stock
CA $49.08


Product Highlights
| Part Number | 8-981066 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098080055 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 10.19 kg |