Part Number 8-981040 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.87


Product Highlights
| Part Number | 8-981040 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098138220 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 9, 2015 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 7.63 kg |