Part Number 8-981037 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.85


Product Highlights
| Part Number | 8-981037 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003184 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 23, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.10 cm |
| Width | 30.10 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 6.95 kg |