Part Number 8-980971 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $29.47


Product Highlights
| Part Number | 8-980971 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098080147 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 26.30 cm |
| Width | 26.30 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 4.85 kg |