Part Number 8-980926 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $88.64


Product Highlights
| Part Number | 8-980926 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174822 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 39.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 15.19 kg |