Part Number 8-980865 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.97


Product Highlights
| Part Number | 8-980865 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003122 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 29.30 cm |
| Width | 29.30 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 7.17 kg |