Part Number 8-980807 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $54.83


Product Highlights
| Part Number | 8-980807 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098119908 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2012 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 9.17 kg |