Part Number 8-980743 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $76.00


Product Highlights
| Part Number | 8-980743 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098303529 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2013 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 13.22 kg |