Part Number 8-980664 | Brand: CMX | 2 items in stock
CA $71.82


Product Highlights
| Part Number | 8-980664 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098119649 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.20 cm |
| Width | 36.20 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 13.43 kg |